HAKKIMIZDA

Edy's Organics, kendinize en uygun güzellik, bakım ve makyaj ürünlerini keşfedebilmeniz için kişiye özel butik ürünler sunma konseptiyle hizmet vermektedir.Bir kimya mühendisi ve bir jeofizik mühendisi tarafından 2018'de Ankara Bahçelievler'de Organik Doğal Cilt bakım ürünleri ve Aromaterapi Butik konseptiyle kurulan Edy' s Organics olarak  sizin adınıza doğal ve organik güzellik ve bakım ürünlerinin içeriklerini okuyup yorumlayarak hepsini teker teker önce seçiyor, araştırıyor ve kendimiz de kullanarak işlevlerini test ediyoruz. Her geçen gün ürün ve marka yelpazemize sağlıklı yeni ürünleri de katarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bitkisel, doğal, organik sertifikalı, vegan, hayvanlar üzerinde test edilmeyen, ekolojik, çevre dostu, hayvan dostu, geri dönüştürülebilen ambalajlı, doğada çözünen ve zararlı kimyasallar içermeyen, taze, saf aromaterapi yağlarıyla formülize edilmiş ihtiyacınız olan tüm güzellik, bakım, temizlik ve sağlıklı yaşam ürünlerini Edy's Organics'te bulabilirsiniz.

 

MİSYONUMUZ

Edy's Organics olarak, öncelikli amacımız, insana, çevreye, hayvana dost, taze ve sağlıklı, doğal/ organik/ vegan markaları ve ürünleri herkesin yararlanabileceği şekilde sunmaktır. Firmamız; çoğu temizlik ve kozmetik üründe bulunan zararlı kimyasallardan tüm canlıları,çevremizi ve gezegenimizi korumaya yardımcı olma misyonuyla kurulmuştur.

Firmamız kişisel ürünlerin yanı sıra, aromaterapi eğitimi ve workshop, evde doğal ürünler hazırlama atölyesi, merhem atölyesi vs.. gibi kendimizi sürekli geliştirebileceğimiz, öğrenirken aile bütçemize de katkıda bulunabileceğimiz becerileri kazanma eğitimleri düzenlemektedir. Tüm bunlardaki amacımız minimum sentetik maksimum sağlık bilinci, içerik okuyabilme yetisi kazandırabilmektir.

 

Sağlıklı olan herşey bedenimiz, ruhumuz, bilincimiz ve gezegenimiz için de sağlıklıdır...

 

EGO değil EKO insan sloganıyla sizlere hizmetlerimizi sunmaktan gurur duyarız.